Ми працюємо! Графік роботи

Ремонт мікроавтобусів

[:ru]СТО для микроавтобуса[:]

Мікроавтобуси дуже популярні на українських дорогах, особливо в великих містах. Ці автомобілі використовуються малим і середнім бізнесом, а також іншими комерційними організаціями для перевезення пасажирів, обладнання, інших вантажів.

Ремонт мікроавтобусів (бусів) в Києві

Коли мікроавтобус потребує ремонту, власнику дуже важливо зробити це як в найкоротші терміни, адже кожен день простою може завдати серйозних збитків.

Технологія ремонту мікроавтобусів і бусів дещо відрізняється від ремонту звичайних легкових автомобілів. Тут дуже важлива правильна діагностика. Для цього в авто майстерні повинно бути спеціальне обладнання, а також досвідчені фахівці. 

Наша автомайстерня надає своїм клієнтам таку послугу, як ремонт мікроавтобусів. Майстри, які працюють у нас, чітко визначать причину поломки, а також зможуть якісно усунути її.

Наше СТО користується популярністю у власників мікроавтобусів, адже ми гарантуємо високу якість ремонту, а також пропонуємо клієнтам конкурентоспроможні ціни на всі види послуг.

➤ Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб записати свій автомобіль на діагностику.

СХЕМА РОБОТИ СТО Турбо Дизель Сервіс Пн-Пт 09:00 - 19:00
Консультація автомайстра на сто у Києві Троєщина
Консультація і запис по телефону

Залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам, Вас безкоштовно проконсультує та/або запише на зручний час фахівець станції технічного обслуговування. Також, консультант допоможе викликати евакуатор

Діагностика автомобіля на сто у Києві та Троєщині
Діагностика автомобіля

При доставці автомобіля до нас на сервіс, буде проведена комплексна діагностика несправності абсолютно безкоштовно.

Автомеханік сто Київ, ремонт мікроавтобусів та дизелів з запчастинами
Ремонт автомобіля

Коли несправність автомобіля визначена, ми узгодимо з власником умови і майстри СТО зроблять його ремонт. Якщо необхідно, співробітники автосевріса, замовлять необхідні деталі для ремонту.