Ми працюємо! Графік роботи

Ремонт дизельного двигуна

[:ru]Ремонт дизельного двигателя[:]

Ремонт дизельного двигуна – це процедура, яка передбачає різні варіанти розв’язання проблеми. Технічне обслуговування двигуна – це величезне завдання, яке слід розділити на кілька етапів.

Наша автомайстерня пропонує своїм клієнтам таку послугу, як ремонт дизельного двигуна. Індивідуальний ремонт – це головна особливість нашого СТО. Фахівці, що працюють у нас, знайдуть індивідуальний підхід не тільки до клієнта, а й до двигуна. Проведуть комплексну діагностику, яка дозволить правильно визначити причину поломки.

Тільки справжній професіонал здатний провести ремонт дизельного двигуна так, щоб після цього автомобіль ще багато років виконував свої обов’язки. Ми пропонуємо своїм клієнтам комплексний підхід до ремонту дизельного двигуна, а також доступні ціни на всі види послуг.

Капітальний ремонт двигуна

Співпрацювати з нами не тільки приємно, але також і вигідно. Якщо вам потрібен ремонт дизельного двигуна в Києві, слід звернутися в наше СТО. Ми завжди допоможемо, як новим, так і постійним клієнтам.

➤ Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб записати свій автомобіль на діагностику.

СХЕМА РОБОТИ СТО Турбо Дизель Сервіс Пн-Пт 09:00 - 19:00
Консультація автомайстра на сто у Києві Троєщина
Консультація і запис по телефону

Залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам, Вас безкоштовно проконсультує та/або запише на зручний час фахівець станції технічного обслуговування. Також, консультант допоможе викликати евакуатор

Діагностика автомобіля на сто у Києві та Троєщині
Діагностика автомобіля

При доставці автомобіля до нас на сервіс, буде проведена комплексна діагностика несправності абсолютно безкоштовно.

Автомеханік сто Київ, ремонт мікроавтобусів та дизелів з запчастинами
Ремонт автомобіля

Коли несправність автомобіля визначена, ми узгодимо з власником умови і майстри СТО зроблять його ремонт. Якщо необхідно, співробітники автосевріса, замовлять необхідні деталі для ремонту.