Ми працюємо! Графік роботи
sto td service
Київ, Київська Обл. вулиця Промислова, 7.
+38 096 422-99-55
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 27.07.2021 - 05:20

Ремонт дизельного двигуна

Ремонт дизельного двигуна 1

Ремонт дизельного двигуна – це процедура, яка передбачає різні варіанти розв’язання проблеми. Технічне обслуговування двигуна – це величезне завдання, яке слід розділити на кілька етапів.

Капітальний ремонт двигуна

Наша автомайстерня пропонує своїм клієнтам таку послугу, як ремонт дизельного двигуна. Індивідуальний ремонт – це головна особливість нашого СТО. Фахівці, що працюють у нас, знайдуть індивідуальний підхід не тільки до клієнта, а й до двигуна. Проведуть комплексну діагностику, яка дозволить правильно визначити причину поломки.

ФОТО ремонт двигуна

Ремонт дизельного двигунаРемонт дизельного двигуна с материаломРемонт дизельного двигуна работа +матеріал

Тільки справжній професіонал здатний провести ремонт дизельного двигуна так, щоб після цього автомобіль ще багато років виконував свої обов’язки. Ми пропонуємо своїм клієнтам комплексний підхід до ремонту дизельного двигуна, а також доступні ціни на всі види послуг.

Співпрацювати з нами не тільки приємно, але також і вигідно. Якщо вам потрібен ремонт дизельного двигуна в Києві, слід звернутися в наше СТО. Ми завжди допоможемо, як новим, так і постійним клієнтам.

СХЕМА РОБОТИ СТО Турбо Дизель Сервіс Пн-Пт 09:00 - 19:00
kak-mi-rabotaem-1
Консультація і запис по телефону

Залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам, Вас безкоштовно проконсультує та/або запише на зручний час фахівець станції технічного обслуговування. Також, консультант допоможе викликати евакуатор

kak-mi-rabotaem-2
Мийка та діагностика автомобіля

При доставці автомобіля до нас на сервіс, буде проведена комплексна мийка та діагностика несправності абсолютно безкоштовно.

kak-mi-rabotaem-3
Ремонт автомобіля

Коли несправність автомобіля визначена, ми узгодимо з власником умови і майстри СТО зроблять його ремонт. Якщо необхідно, співробітники автосевріса, замовлять необхідні деталі для ремонту.