Ми працюємо! Графік роботи

Ремонт форсункі

[:ru]Ремонт форсунок Common rail[:]

В процесі експлуатації автомобіля форсунки піддаються різному впливу, а також зношуються, що згодом неодмінно призводить до поломки. Придбання нових запчастин обходиться господареві автомобіля досить дорого, особливо якщо в моторі автомобіля 8 циліндрів або більше.

Наше СТО пропонує своїм клієнтам таку послугу, як ремонт форсунок Common Rail. Відновлення працездатності та функціональності дозволяє власнику авто скоротити витрати, домігшись надійної роботи деталей після якісного ремонту.

Щоб провести процедуру ремонту, спочатку необхідно визначити причину несправності, а також ступінь поломки. Для цього фахівці нашого СТО проводять високоточну діагностику. Вона дозволяє виявити робочі показники, порушення розмірів деталі, а також інші недоліки.

Звернувшись в наше СТО ви можете бути впевнені, що всі ремонтні роботи виконуються на спеціалізованому обладнанні. Наші співробітники мають необхідний досвід, що дозволяє їм надійно і якісно проводити ремонтні роботи.

➤ Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб записати свій автомобіль на діагностику.

Ремонт форсунок Київ

СХЕМА РОБОТИ СТО Турбо Дизель Сервіс Пн-Пт 09:00 - 19:00
Консультація автомайстра на сто у Києві Троєщина
Консультація і запис по телефону

Залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам, Вас безкоштовно проконсультує та/або запише на зручний час фахівець станції технічного обслуговування. Також, консультант допоможе викликати евакуатор

Діагностика автомобіля на сто у Києві та Троєщині
Діагностика автомобіля

При доставці автомобіля до нас на сервіс, буде проведена комплексна діагностика несправності абсолютно безкоштовно.

Автомеханік сто Київ, ремонт мікроавтобусів та дизелів з запчастинами
Ремонт автомобіля

Коли несправність автомобіля визначена, ми узгодимо з власником умови і майстри СТО зроблять його ремонт. Якщо необхідно, співробітники автосевріса, замовлять необхідні деталі для ремонту.