Ми працюємо! Графік роботи

Ремонт ПНВТ

[:ru]Ремонт ТНВД[:]

У дизельних автомобілях використовуються паливні насоси високого тиску. При поломці такого елемента вся система стає непрацездатною. У більшості випадків розв’язати цю проблему допомагає якісний ремонт ПНВТ.

Ремонт ПНВТ любой сложности

Діагностика та ремонт ПНВТ досить складна процедура, для якої необхідна наявність сучасного обладнання. З огляду на той факт, що системи, які працюють на дизельному паливі відрізняються своїм своєю складністю, під час ремонту дуже важливо досягти відповідності розмірів всіх деталей з точністю до міліметра. Це необхідно для повної герметизації системи.

ФОТО ремонт ПНВД

Ремонт ПНВТРемонт ПНВТ ТроещинаРемонт ПНВТ Киев

Попри складність робіт, фахівці, що працюють в нашому СТО, якісно виконувати всі види ремонту. Великий досвід роботи з дизельними автомобілями дозволяє їм виконувати роботу навіть в стислі терміни.

Ми пропонуємо своїм клієнтам ремонт ПНВТ в Києві за найкращими цінами. Звернувшись до нас одного разу, ви зможете оцінити високу якість сервісу і станете нашим постійним клієнтом. Фахівці, що працюють у нас, зроблять все необхідне для надійної і тривалої роботи вашого автомобіля.

СХЕМА РОБОТИ СТО Турбо Дизель Сервіс Пн-Пт 09:00 - 19:00
Консультація автомайстра на сто у Києві Троєщина
Консультація і запис по телефону

Залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам, Вас безкоштовно проконсультує та/або запише на зручний час фахівець станції технічного обслуговування. Також, консультант допоможе викликати евакуатор

Діагностика автомобіля на сто у Києві та Троєщині
Діагностика автомобіля

При доставці автомобіля до нас на сервіс, буде проведена комплексна діагностика несправності абсолютно безкоштовно.

Автомеханік сто Київ, ремонт мікроавтобусів та дизелів з запчастинами
Ремонт автомобіля

Коли несправність автомобіля визначена, ми узгодимо з власником умови і майстри СТО зроблять його ремонт. Якщо необхідно, співробітники автосевріса, замовлять необхідні деталі для ремонту.