Ми працюємо! Графік роботи
sto td service
Київ, Київська Обл. вулиця Промислова, 7.
+38 096 422-99-55
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 28.09.2021 - 01:50

Ремонт турбін

Ремонт турбін 1

Однією з пріоритетних послуг нашого СТО є ремонт турбін. Велика кількість сучасних автомобілів оснащуються турбінами, що дозволяє поліпшити характеристики потужності двигуна. Своєю чергою поломка турбін тягне за собою не тільки втрату потужності, але також збільшує навантаження на двигун. Саме тому не варто затягувати з діагностикою і ремонтом.

Ремонт турбін Київ

Як тільки ви виявили проблему, необхідно відразу звернутися в наше СТО.

Наші фахівці проводять ремонт турбін для всіх видів легкових автомобілів. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр послуг, а також доступні ціни на них.

ФОТО ремонт турбін

Ремонт турбинРемонт турбин ТроещинаРемонт турбін Київ

Звертаючись в наше СТО клієнти отримують таку послугу, як повна діагностика турбокомплекса, а також професійний ремонт турбін. Ми гарантуємо високу якість послуг, що надаються, а також тривалий термін експлуатації автомобіля після ремонту.

Потрібен якісний ремонт? Тоді ви звернулися за адресою. Наші співробітники виконають ремонт турбін по вищому розряду. Телефонуйте нам прямо зараз, щоб записатися на діагностику.

СХЕМА РОБОТИ СТО Турбо Дизель Сервіс Пн-Пт 09:00 - 19:00
kak-mi-rabotaem-1
Консультація і запис по телефону

Залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам, Вас безкоштовно проконсультує та/або запише на зручний час фахівець станції технічного обслуговування. Також, консультант допоможе викликати евакуатор

kak-mi-rabotaem-2
Мийка та діагностика автомобіля

При доставці автомобіля до нас на сервіс, буде проведена комплексна мийка та діагностика несправності абсолютно безкоштовно.

kak-mi-rabotaem-3
Ремонт автомобіля

Коли несправність автомобіля визначена, ми узгодимо з власником умови і майстри СТО зроблять його ремонт. Якщо необхідно, співробітники автосевріса, замовлять необхідні деталі для ремонту.