Ми працюємо! Графік роботи
sto td service
Київ, Київська Обл. вулиця Промислова, 7.
+38 096 422-99-55
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 27.07.2021 - 05:52

Зняття обірваних форсунок

Зняття обірваних форсунок

Багато власників сучасних автомобілів з дизельними двигунами мають проблеми і навіть серйозні труднощі при витяганні форсунок. Пов’язано це з тим, що корпус форсунки, а також поверхня головки блоку циліндрів в шахті утворюють гальванічну пару. Якщо туди потрапляє вода, починається процес спікання. Через конструкційні особливості кузова форсунки приростають або, вірніше, прикипають до алюмінієвої голівки блоку циліндрів.

Якщо у вас виникли проблеми зі зняттям форсунок

Ви можете звернутися в наше СТО. Тут ви отримаєте кваліфіковану допомогу. Наш автосервіс пропонує своїм клієнтам таку послугу, як витяг закиснувших, закоксованних, прикипілих форсунок.

ФОТО зняття форсунок

Зняття форсунок Зняття обірваних форсунок КиївЗняття обірваних форсунок

Наші фахівці демонтують форсунки такого роду, навіть якщо власником автомобіля вже робилися спроби зняття. Якщо форсунка поламана, а різьблення пошкоджене або відірване – наші фахівці все-одно впораються з поставленим завданням. Всі роботи проводяться без зняття двигуна, безпосередньо на автомобілі, в умовах одного робочого дня.

ВІДЕО обірваних форсунок

Зняття обірвав Форсунок SsangYong

СХЕМА РОБОТИ СТО Турбо Дизель Сервіс Пн-Пт 09:00 - 19:00
kak-mi-rabotaem-1
Консультація і запис по телефону

Залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам, Вас безкоштовно проконсультує та/або запише на зручний час фахівець станції технічного обслуговування. Також, консультант допоможе викликати евакуатор

kak-mi-rabotaem-2
Мийка та діагностика автомобіля

При доставці автомобіля до нас на сервіс, буде проведена комплексна мийка та діагностика несправності абсолютно безкоштовно.

kak-mi-rabotaem-3
Ремонт автомобіля

Коли несправність автомобіля визначена, ми узгодимо з власником умови і майстри СТО зроблять його ремонт. Якщо необхідно, співробітники автосевріса, замовлять необхідні деталі для ремонту.