Ми працюємо! Графік роботи

Зняття обірваних форсунок

[:uk]Зняття обірваних форсунок[:]

Багато власників сучасних автомобілів з дизельними двигунами мають проблеми і навіть серйозні труднощі при витяганні форсунок. Пов’язано це з тим, що корпус форсунки, а також поверхня головки блоку циліндрів в шахті утворюють гальванічну пару. Якщо туди потрапляє вода, починається процес спікання. Через конструкційні особливості кузова форсунки приростають або, вірніше, прикипають до алюмінієвої голівки блоку циліндрів. 

Проблеми зі зняттям форсунок?

Ви можете звернутися в наше СТО. Тут ви отримаєте кваліфіковану допомогу. Наш автосервіс пропонує своїм клієнтам таку послугу, як витяг закиснувших, накоксованих, прикипілих форсунок.

Наші фахівці демонтують форсунки такого роду, навіть якщо власником автомобіля вже робилися спроби зняття. Якщо форсунка поламана, а різьблення пошкоджене або відірване – наші фахівці все-одно впораються з поставленим завданням. Всі роботи проводяться без зняття двигуна, безпосередньо на автомобілі, в умовах одного робочого дня.

➤ Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб записати свій автомобіль на діагностику.

Ремонт форсунок будь-якої складності

СХЕМА РОБОТИ СТО Турбо Дизель Сервіс Пн-Пт 09:00 - 19:00
Консультація автомайстра на сто у Києві Троєщина
Консультація і запис по телефону

Залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам, Вас безкоштовно проконсультує та/або запише на зручний час фахівець станції технічного обслуговування. Також, консультант допоможе викликати евакуатор

Діагностика автомобіля на сто у Києві та Троєщині
Діагностика автомобіля

При доставці автомобіля до нас на сервіс, буде проведена комплексна діагностика несправності абсолютно безкоштовно.

Автомеханік сто Київ, ремонт мікроавтобусів та дизелів з запчастинами
Ремонт автомобіля

Коли несправність автомобіля визначена, ми узгодимо з власником умови і майстри СТО зроблять його ремонт. Якщо необхідно, співробітники автосевріса, замовлять необхідні деталі для ремонту.