sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 08.08.2020 - 04:00

8 недоліків дизельних автомобілів

Традиційно склалося так, що автомобілі з дизельними двигунами рідко можна зустріти на дорогах, по крайней мере, в нашій країні. Але чому водії вважають за краще бензин, а не дешевший дизель? Якщо розглядати детальніше, то спочатку може здатися, що двигун, що працює на дизелі, весь складний з переваг. Здається, що він набагато економічніше і доступніше, довговічніше і так далі. Але по факту, на цьому список і закінчується. Як виявилося, на практиці недоліків у них набагато більше.

1. Ціна

Автомобіль, що працює на дизелі, набагато дорожче свого бензинового аналога. Єдиний плюс в цьому, що після певного часу користування, машину можна вигідно продати, з урахуванням її початкової вартості.

2. Невисокий робочий діапазон

Сидячи за кермом такого автомобіля, доводиться в два рази більше перемикати передачі. Якщо бензинові машини зазвичай розкручуються відразу до 6 тисяч оборотів, то дизельні максимум до 4 тисяч.

3. Двигун повільно прогрівається

Якщо ви живете щодо поруч з роботою, двигун по шляху просто не зможе нормально прогрітися.

4. Дорогий ремонт

Для того щоб повністю провести діагностику поломки дизеля використовується дороге і спеціальне обладнання, яке тягне за собою відповідну вартість подальшого ремонту.

5. Зимовий пуск

Це найчастіше за все проблема старих дизелів, які не мають передпускового підігріву. До того ж, постійно доводиться стежити, щоб паливо було в цю пору тільки «зимовий» спеціальне.

6. Завищені вимоги

Нові дизелі вельми чутливі до палива щодо його якості. Якщо ви живете в великому місті, то гарне паливо можна знайти на будь-який заправці, а ось з невеликими містечками і селами може виникнути проблема.

7. Вібрація і постійний шум

Нові машини цим вже не грішать, а ось більш старі моделі весь час нагадують про те, що працюють на дизелі.

8. Вага

Це знає кожен автолюбитель – дизельний двигун досить важкий і це не дуже добре відбивається на автомобілі і його характеристиках. Більшість цих проблем можна вирішити, звернувшись в хороше СТО на Троєщині і все, що реально замінити або підкоригувати, майстри зроблять максимально швидко, якісно і недорого. А взагалі, треба просто перед тим, як купувати нове авто, кілька разів подумати, перш ніж робити остаточний вибір, щоб потім не шкодувати