sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 23.10.2020 - 06:32

8 недоліків дизельних автомобілів

Традиційно склалося так, що автомобілі з дизельними двигунами рідко можна зустріти на дорогах, принаймні, в нашій країні. Але чому водії вважають

Недоліки дизельних автомобілів:

Традиційно склалося так, що автомобілі з дизельними двигунами рідко можна зустріти на дорогах, принаймні, в нашій країні. Але чому водії вважають за краще купувати бензин, а не дешевий дизель? Якщо розглянути детальніше, то спочатку може здатися, що двигун, який працює на дизелі, має безліч переваг. Здається, що він набагато економічніший і доступніший, довговічніший, але по факту, на цьому список переваг і закінчується. Як виявилося, на практиці недоліків у них набагато більше.

1. Ціна

Автомобіль, що працює на дизелі, набагато дорожче свого бензинового аналога. Єдиний плюс, що після певного часу користування, машину можна вигідно продати, з урахуванням її початкової вартості.

2. Невисокий робочий діапазон

Сидячи за кермом такого автомобіля, доводиться в два рази більше перемикати передачі. Якщо бензинові двигуни зазвичай розкручуються відразу до шести тисяч оборотів, то дизельні максимум до чотирьох тисяч.

3. Двигун повільно прогрівається

Якщо ви живете поруч з роботою, двигун автомобіля по дорозі просто не зможе нормально прогрітися.

4. Дорогий ремонт

Для того щоб повністю провести діагностику дизеля використовується дороге і спеціальне обладнання, яке тягне за собою відповідну вартість подальшого ремонту.

5. Зимовий пуск

Це найчастіше за все проблема старих дизелів, які не мають передпускового підігріву. До того ж, постійно доводиться стежити, щоб паливо було в цю пору тільки «зимове» спеціальне.

6. Завищені вимоги

Нові дизелі вельми чутливі до якості палива. Якщо ви живете в великому місті, то гарне паливо можна знайти на будь-який заправці, а ось в невеликих містечках і селах з цим  може виникнути проблема.

7. Вібрація і постійний шум

Нові машини цим вже не грішать, а ось більш старі моделі весь час нагадують про те, що працюють на дизелі.

8. Вага

Кожен автолюбитель знає – дизельний двигун досить важкий і це не дуже добре для автомобіля і його характеристик. Більшість цих проблем можна вирішити, звернувшись в професійне СТО на Троєщині і все, що реально замінити або підкоригувати, майстри зроблять максимально швидко, якісно і недорого. А взагалі, перед тим, як купувати нове авто, треба кілька разів добре подумати, перш ніж зробити остаточний вибір, щоб потім не шкодувати.