sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 08.08.2020 - 03:39

Автомобіль повинен служити довго: як це зробити?

Купівля автомобіля пов’язана з масою приємних вражень. Особливо це стосується першої машини, яку ви зуміли собі дозволити придбати. Однак, в подальшому будь-який автомобіль може вийти з ладу. Численні ремонти нікому не припадають до душі, та й ще до того ж вони дуже обтяжують сімейний бюджет. Природно, якщо вам потрібен ремонт турбін київ, то тут немає ніяких труднощів, якщо зверніться до професіоналів. Однак, що можна зробити, щоб ваша машина максимально довго перебувала в строю?

Автомобіль має свою будову і можна порівняти його ремонт з лікуванням будь-якого органу людини. Лікарі завжди скажуть, що куди легше зайнятися профілактикою і попередити захворювання, ніж його лікувати. Так само справи йдуть і з автомобілями. Якщо правильно підійти до процесу профілактики різних несправностей, то можна відстрочити ймовірність поломки машини.

Турбота про двигун

В даному випадку двигун є основним агрегатом будь-якого автомобіля. Відповідно, його «здоров’ю» потрібно приділяти максимальну увагу. Перш за все, ознайомтеся з рекомендаціями, які вам дає виробник вашої марки автомобілів. Ці поради актуальні і для інших частин машини. Вони були розроблені з урахуванням реальної практики і можуть бути надзвичайно корисні для вас. Тут важливо використовувати то масло, яке рекомендується. Також його потрібно міняти не рідше кожних 15-20 тисяч км. пробігу. Якщо ж машина стара, то намагайтеся робити це кожні 10 тисяч км.

Але, масло, яке купується для автомобілів, досить часто не дуже високої якості. Ви самі повинні контролювати його якість, в іншому випадку такий продукт може завдати шкоди машині. Головне – вибирайте виробників з перевіреною роками репутацією, а також уважно вивчайте термін придатності продукту. Якщо вам готові запропонувати знижку з тієї причини, що у масла скоро вийде термін придатності, то краще двічі подумати, перш ніж прийняти таку пропозицію. А ось всілякі «чарівні» присадки, які вам можуть порадити недобросовісні продавці, будуть зайвими. Швидше за все, просто метою є ваш гаманець. В даному випадку в якісному маслі вже є все, що потрібно для нормальної роботи двигуна.

Паливна система

Неполадки в даній системі здатні напевно відправити вас прямо в СТО. Кращим способом не потрапити в подібну ситуацію стає застосування якісного палива. У ньому не повинно бути ніяких зайвих домішок і його не повинні розбавляти. Сьогодні часто в інтернеті можна зустріти статті про те, як на заправках місцеві «фахівці» «хімічать» з паливом. Ви повинні розуміти, що застрахуватися від подібних обставин можна лише в тому випадку, якщо ви будете заправлятися лише в перевірених місцях. Також можна спробувати оцінити якість палива візуально, але для цього необхідні певні навички. При будь-яких обставинах рекомендується зберігати чеки з АЗС. Якщо з машиною щось трапиться після заправки, то чеки можуть допомогти довести факт неякісного палива. Ці ж моменти актуальні для тосола, масла, антифризу і інших рідин, які ви заливаєте в свою машину.

Що стосується охолоджуючої рідини, то рекомендується міняти її хоча б двічі за рік. Природно, при необхідності її потрібно доливати в бачок. Поставитеся до цього моменту з халатністю – перегріється радіатор і доведеться навідатися в автосервіс. Фільтри паливної системи – надійний захист від неякісного палива. У більшості випадків виробники радять кожні 7 000 км. пробігу проводити їх заміну для двигунів на бензині і кожні 5 000 км. пробігу для дизельних двигунів. Але, стежте за їх станом, часто потрібно міняти їх раніше.

підвіска машини

У процесі руху машини саме на підвіску доводиться вся динамічна і статична навантаження. На підвіску покладені такі аспекти, як керованість, стійкість і безпеку руху машини. Але і комфорт в салоні далеко не на останньому місці. Природно, про підвіску потрібно періодично дбати. Зробити це можна за допомогою регулярних перевірок «розвал-сходження». Щоб уникнути всіляких проблем рекомендується не перевищувати швидкість на вибоїстих ділянках дороги, яких просто не уникнути на нашому шляху. Чим акуратніше і спокійніше буде ваша манера водіння, то тим довше можна підтримувати підвіску в пристойному стані, на думку фахівців.

Потрібно розуміти, що повністю убезпечити підвіску від зносу неможливо. Можна лише уповільнити процес. Багато в чому забезпечити довге життя підвісці здатні якісні колісні диски. Їх потрібно підбирати і встановлювати правильно. Пам’ятайте, що в тому ж керівництві користувача для вашої машини завжди вказується оптимальний розмір дисків. Не слід використовувати будь-який інший вид дисків, ніж той, який зазначено в керівництві, хоча багато хто вважає це модним.

Зовнішність і салон

Нова машина надзвичайно красива і прямо блищить. Однак, з часом весь цей блиск неодмінно зійде нанівець. Щоб відстрочити подібний момент, необхідно мити машину якомога частіше. Краще робити це вручну. А ось, якщо ви фарбували машину недавно, то ні про які мийках не може бути й мови хоча б 2 місяці. Використовуйте спеціалізовану автомобільну косметику – зайвої вона точно не буде. Боротьба з корозією – важлива частина догляду за авто. Використовуйте антикорозійні засоби на днище, а також внутрішню сторону крил спеціальну мастику.

Думати, що від чистоти в салоні лише естетичний комфорт – оману. Під час тривалого водіння пил і бруд можуть стати істотною проблемою для здоров’я. Робіть прибирання самостійно або за допомогою хімчистки салону. Пам’ятайте, що чистота позитивно впливає на працездатність деяких систем машини, наприклад, кондиціонера. Та й в цілому намагайтеся максимально дбайливо ставитися до свого залізного коня – він обов’язково буде вам вдячний!