sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 23.10.2020 - 06:09

Автомобіль повинен служити довго: як це зробити?

Купівля автомобіля пов’язана з масою приємних вражень. Особливо це стосується першої машини, яку ви зуміли собі дозволити придбати

Автомобіль повинен служити довго: як це зробити?

Купівля автомобіля пов’язана з масою приємних вражень. Особливо це стосується першої машини, яку ви зуміли собі дозволити придбати. Однак, в подальшому будь-який автомобіль може вийти з ладу. Численні ремонти нікому не припадають до душі, та й ще до того ж вони дуже обтяжують сімейний бюджет. Якщо вам потрібен ремонт турбін в Києві, то тут немає ніяких труднощів, якщо звернутися до професіоналів. Однак, що можна зробити, щоб ваш автомобіль максимально довго перебував в строю?

Автомобіль має свою будову і можна порівняти його ремонт з лікуванням будь-якого органу людини. Лікарі завжди скажуть, що легше зайнятися профілактикою і попередити захворювання, ніж його лікувати. Так само справи йдуть і з автомобілями. Якщо правильно підійти до процесу профілактики різних несправностей, то можна відстрочити ймовірність поломки машини.

Турбота про двигун

В даному випадку двигун є основним агрегатом будь-якого автомобіля. Відповідно, його «здоров’ю» потрібно приділяти максимальну увагу. Перш за все, слід ознайомтеся з рекомендаціями, які вам дає виробник вашої марки автомобілів: ці поради актуальні і для інших частин машини. Вони були розроблені з урахуванням реальної практики і можуть бути надзвичайно корисні для вас. Тут важливо використовувати масло, яке рекомендується. Також його потрібно міняти не рідше кожних 15-20 тисяч км. пробігу. Якщо ж машина стара, то намагайтеся робити це кожні 10 тисяч км.

Масло, яке купується для автомобілів, досить часто не дуже високої якості. Ви самі повинні контролювати його якість, в іншому випадку такий продукт може завдати шкоди машині. Головне – вибирайте виробників з перевіреною роками репутацією, а також уважно вивчайте термін придатності продукту. Якщо вам готові запропонувати знижку з тієї причини, що у масла скоро вийде термін придатності, то краще двічі подумати, перш ніж прийняти таку пропозицію, а ось всілякі «чарівні» присадки, які вам можуть порадити недобросовісні продавці, будуть зайвими. Швидше за все, їхньої метою є ваш гаманець. В даному випадку в якісному маслі вже є все, що потрібно для нормальної роботи двигуна.

Паливна система

Несправності в даній системі здатні напевно відправити вас прямо в СТО. Кращим способом не потрапити в подібну ситуацію стає застосування якісного палива. У ньому не повинно бути ніяких зайвих домішок і його не повинні розбавляти. Сьогодні часто в інтернеті можна зустріти статті про те, як на заправках місцеві «фахівці» «хімічать» з паливом. Ви повинні розуміти, що застрахуватися від подібних обставин можна лише в тому випадку, якщо ви будете заправлятися лише в перевірених місцях. Також можна спробувати оцінити якість палива візуально, але для цього необхідні певні навички. При будь-яких обставинах рекомендується зберігати чеки з АЗС. Якщо з машиною щось трапиться після заправки, то чеки можуть допомогти довести факт неякісного палива. Ці ж моменти актуальні для тосола, масла, антифризу і інших рідин, які ви заливаєте в свою машину.

Що стосується охолоджуючої рідини, то рекомендується міняти її хоча б двічі на рік. При необхідності її потрібно доливати в бачок. Якщо поставитеся до цього моменту з халатністю – перегріється радіатор і доведеться навідатися в автосервіс. Фільтри паливної системи – надійний захист від неякісного палива. У більшості випадків виробники радять кожні 7 000 км. пробігу проводити їх заміну для двигунів на бензині і кожні 5 000 км. пробігу для дизельних двигунів. Але, стежте за їх станом, часто потрібно міняти їх раніше.

Підвіска машини

У процесі руху машини саме на підвіску доводиться динамічне і статичне навантаження. На підвіску покладені такі аспекти, як керованість, стійкість і безпека руху машини. Але і комфорт в салоні далеко не на останньому місці. Звісно, про підвіску потрібно періодично дбати. Зробити це можна за допомогою регулярних перевірок «розвал-сходження». Щоб уникнути всіляких проблем рекомендується не перевищувати швидкість на вибоїстих ділянках дороги, яких просто не уникнути на нашому шляху. Чим акуратніше і спокійніше буде ваша манера водіння, то тим довше можна підтримувати підвіску в пристойному стані, на думку фахівців.

Потрібно розуміти, що повністю убезпечити підвіску від зносу неможливо. Можна лише уповільнити процес. Багато в чому забезпечити довге життя підвісці здатні якісні колісні диски. Їх потрібно підбирати і встановлювати правильно. Пам’ятайте, що в тому ж керівництві користувача для вашої машини завжди вказується оптимальний розмір дисків. Не слід використовувати будь-який інший вид дисків, ніж той, який зазначено в керівництві, хоча багато хто вважає це модним.

Зовнішність і салон

Нова машина надзвичайно красива і гарно блищить. Однак, з часом весь цей блиск неодмінно зійде нанівець. Щоб відстрочити подібний момент, необхідно мити машину якомога частіше. Краще робити це вручну. А ось, якщо ви фарбували машину недавно, то ні про які мийки не може бути й мови хоча б два місяці. Використовуйте спеціалізовану автомобільну косметику – зайвою вона точно не буде. Боротьба з корозією – важлива частина догляду за авто. Використовуйте антикорозійні засоби на днище, а також внутрішню сторону крил спеціальну мастику.

Думати, що від чистоти в салоні лише естетичний комфорт – оманливо. Під час тривалого водіння пил і бруд можуть стати істотною проблемою для здоров’я водія. Робіть прибирання самостійно або за допомогою хімчистки салону. Пам’ятайте, що чистота позитивно впливає на працездатність деяких систем машини, наприклад, кондиціонера. Та й в цілому намагайтеся максимально дбайливо ставитися до свого залізного коня – він обов’язково буде вам вдячний!