sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 23.10.2020 - 05:52

Дизель сервіс Троєщина

Широке поширення дизельний ДВС отримав в ХХ столітті, коли був встановлений на легковий автомобіль

Особливості дизельного мотора

Рудольфом Дизелем був сконструйований мотор із запалюванням від стиснення. Широке поширення дизельний ДВС отримав в ХХ столітті, коли був встановлений на легковий автомобіль. На перших порах дизель працював на ріпакових і пальмових оліях. Однак цим не обмежуються його можливості, так для мотора підходять всі фракції нафтопереробки, включаючи сиру нафту.

Дизельні агрегати використовувалися в силових вузлах морських суден, тепловозів, тракторів та ін. Чимала вага і тодішня система уприскування палива не була підготовлена ​​для застосування ДВС з високими оборотами. Німецький учений Роберт Бош допрацював механізм і створив модифікацію безкомпресорної форсунки. Так, дизелі стали встановлюватися на вантажних машинах і фурах. Після подорожчання на паливо, світові автовиробники більш детально почали вивчати новий двигун. Менша кількість викидів в атмосферу – ще одна причина зростаючої популярності дизельного ДВС.

Особливості ДВС стали цікаві багатьом світовим компаніям. Так, Volkswagen створив мотор 1,6 TDI з витратою солярки 3,3 л. на 100 км, який є найбільш економічним серед бізнес-седан: що запозичили такі моделі як хетчбек Golf і кросовер Tiguan. Той же силовий агрегат використовують і дочірні підприємства – Skoda, SEAT, Audi.

В автомобільній компанії BMW працювали над створенням двигуна з помірною витратою палива. Двигун був успішно створений і встановлений на кросовери Х3 і Х1. На цьому, інженери не зупинилися і продовжували впроваджувати нові ідеї в життя авто. Так, кабріолет BMW 6 оснащений дволітровим мотором з двома турбінами потужністю 313 к.с., а  завдяки системі Common Rail двигуни, встановлені на BMW, можуть видавати 406 к.с.

Дизельні двигуни використовують на спортивних болідах, на пікапі Dodge Ram і на седанах Maserati Ghibli. Дизельний агрегат встановлений на автомобілях Hyundai, на седані i40 і кросовері ix35. Toyota випускає авто Urban Cruiser, наділивши його 1,36 л. мотором в 90 л.с. Витрата пального якого становить 4,5 л. на 100 км.

Яку би марку автомобіля ви не обрали Дизель сервіс Троєщина забезпечить надійний та якісний ремонт дизельного двигуна. Співробітники СТО добре розбираються в особливостях дизельних моторів і мають досвід ремонту з такими марками як Volkswagen, BMW, Skoda, SEAT, Audi, Dodge, Hyundai, Toyota і багатьма іншими.