sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 08.08.2020 - 03:23

Дизель сервіс Троєщина

Особливості дизельного мотора

Рудольфом Дизелем був сконструйований із запалюванням від стиснення мотор. Широке поширення дизельний ДВС отримав в ХХ столітті, коли був встановлений на легковий автомобіль. На перших порах дизель працював на ріпакового і пальмових оліях. Однак цим не обмежуються його можливості, так для мотора підходять всі фракції нафтопереробки, включаючи сиру нафту.

Дизельні агрегати використовувалися в силових вузлах морських суден, тепловозів, тракторів та ін. Чималий вагу і тодішня система уприскування палива не була підготовлена ​​для застосування ДВС з високими оборотами. Німецький учений Роберт Бош допрацював механізм і створив модифікацію безкомпресорної форсунки. Так, дизеля стали встановлюватися на вантажних машинах і фурах. Після подорожчання на паливо світові автовиробники більш детально почали вивчати новий двигун. Менша кількість викидів в атмосферу – ще одна причина зростаючої популярності дизельного ДВС.

Особливості ДВС стали цікаві багатьом світовим компаніям. Так, Volkswagen створив мотор 1,6 TDI з витратою солярки 3,3 л на 100 км, який є найбільш економічним серед бізнес-седан. Що запозичили такі моделі як хетчбек Golf і кросовер Tiguan. Той же силовий агрегат використовують і дочірні підприємства – Skoda, SEAT, Audi.

В автомобільній компанії BMW працювали над створенням двигуна з помірною витратою палива. Двигун був успішно створений і встановлений на кросовери Х3 і Х1. На цьому, інженери не зупинилися і продовжували впроваджувати нові ідеї в життя авто. Так, кабріолет BMW 6 оснащений 2-л мотором з двома турбінами потужністю 313 к.с. А завдяки системі Common Rail движки, встановлені на BMW, можуть видавати 406 к.с.

Дизельні двигуни використовують на спортивних болідах, на пікапі Dodge Ram і на седанах Maserati Ghibli. Дизельний агрегат встановлений на автомобілях Hyundai, на седані i40 і кросовері ix 35. Toyota випускає авто Urban Cruiser, наділивши його 1,36 л мотором в 90 л.с. Витрата пального якого становить 4,5 л.100 км.
Який би марки автомобіля ви б не обрали Дизель сервіс Троєщина забезпечить надійну роботу вашого мотора. Співробітники СТО добре розбираються в особливостях дизельних моторів і мають досвід ремонту з такими марками як Volkswagen, BMW, Skoda, SEAT, Audi, Dodge, Hyundai, Toyota і багатьма іншими.