sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 23.10.2020 - 04:56

Електроніка контролює тиск в шинах автомобіля

Всі ми прекрасно знаємо, що в автомобілі все завжди повинно бути справно і оптимально налаштоване. Ремонт турбін в Києві дозволить вам позбавитися від всіх проблем.

Електроніка контролює тиск в шинах автомобіля

Всі ми прекрасно знаємо, що в автомобілі все завжди повинно бути справно і оптимально налаштоване. Це дозволяє продовжити термін безперебійної роботи будь-якого авто. Ремонт турбін в Києві дозволить вам позбавитися від всіх проблем. Однак, щоб убезпечити себе від постійних збоїв при роботі авто, фахівці постійно розробляють нові технології. На цей раз мова піде про систему, яка дозволяє здійснювати контроль над рівнем тиску в шинах будь-якого автомобіля.

Потрібно розуміти, що величина тиску шин безпосередньо впливає на працездатність авто. Якщо величина тиску в шинах не відповідає нормам, то це призводить до надзвичайно швидкого зносу покришок. Також бензин або інше паливо починає витрачатися значно швидше, керованість автомобілем стає дещо гірше, а також мають місце бути деякі інші фактори. Експлуатувати машину в подібних обставинах стає надзвичайно проблематично. Про безпечну їзду не може бути й мови в разі, коли шини несправні.

Спеціально для того, щоб оперативно проводити контроль над рівнем тиску в шинах останнім часом часто застосовуються спеціалізовані електронні системи. Найчастіше подібні комплекси складаються з електронного блоку (процесор) з дисплеєм і рядом чутливих датчиків. Як правило, датчики монтуються всередині кожного з коліс. Система отримує сигнали від датчиків в постійному режимі. Крім тиску вимірюється температура. У разі, коли останній показник вище встановленої норми, то цей момент може свідчити про наявність перегріву гальмівної системи або зниженні рівня тиску в колесах.

Дані від датчиків направляються безпосередньо в електронний блок за допомогою радіосигналів. Мікропроцесор в блоці отримує і обробляє масиви з інформацією, а потім передає їх користувачеві на дисплей. Останній встановлюється на приладовій панелі. Водій самостійно контролює показання приладів і приймає відповідне рішення. Однак, якщо один з параметрів вийде за встановлені системою кордон, то користувач автоматично отримає сповіщення про це.

Потрібно відзначити, що подібні електронні системи контролю тиску в шинах досить привабливі зовні. Це дозволяє встановити їх в будь-якій машині без втрати естетичних властивостей для салону авто. За допомогою простого інтерфейсу можна з легкістю налаштовувати систему на ваш розсуд.  Всі маніпуляції можна проводити навіть без повного демонтажу коліс.

Такі системи знайшли широке застосування і користуються небувалою популярністю. У штатному режимі вони вже давно монтуються на авто середнього і представницького класу. Зовсім недавно подібні системи в обов’язковому порядку встановлюються на всі машини, які реалізуються на території США. Фахівці вважають, що незабаром електроніка буде здійснювати контроль тиску в шинах практично у всіх випущених в світі автомобілях. Багато в чому це пов’язано з тим, що вони сильно підвищують рівень безпеки та комфорту під час їзди.