sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 08.08.2020 - 02:56

Гідроудар двигуна

Поїздки по глибоких калюжах чреваті для вашого автомобіля отриманням гідроудару, який характеризується різкою зупинкою машини. Що має на увазі поняття «гідроудару» і яким чином уникнути можливих його наслідків?

Під поняттям «гідроудар» прийнято розуміти момент, коли до будинку заведеного двигуна потрапляє рідина – вода. Дана рідина практично не схильна до стиску і тому вона здатна негативно позначатися на роботі машини. По суті, коли ви проїжджаєте по калюжі, то вода може без перешкод потрапити до двигуна за допомогою повітряного фільтра. А поршень при цьому не зможе стиснути її. Таким чином двигун різко зупиниться, а ви відчуєте удар. Іншими словами, ви не зможете деякий час завести машину.

До моменту отримання гідроудару на всі рухомі елементи мотора отримують істотну кінетичну навантаження. Вона здатна без зусиль поламати або скрутити будь-яку конструкцію з міцного металу. При цьому, необхідно розуміти, що, чим вище були обороти у вашого двигуна на даний момент, то тим більше можуть бути наслідки. І після таких випадків найчастіше потрібен капітальний ремонт двигуна на Троєщині.

Уникнути гідроудару насправді досить просто. Є кілька простих правил, які допоможуть вам в цьому. Перш за все, намагайтеся проїжджати глибокі ділянки дороги з калюжами на мінімальній швидкості і максимально обережно. Переважно, якщо ви заздалегідь пригальмуєте ще до калюжі. Головне – не допустити бризок з коліс. Візуально це досить красиво, але може сильно нашкодити машині. Пам’ятайте, що у багатьох авто повітрозабірники розташовані досить низько. Поетом, коли ви проїжджаєте на досить високій швидкості крізь калюжу, то створюєте хвилі, які здатні піднятися на немаленьку висоту і в такому випадку вони неодмінно потраплять в двигун.

Оптимальним виходом буде проїзд глибоких калюж на низьких швидкостях. При цьому не можна різко прискорюватися або гальмувати. А також ніколи не зупиняйтеся безпосередньо в калюжі, адже повторний запуск гарантує 90% на отримання гідроудару при високому рівні води