sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 08.08.2020 - 03:27

Як вибрати СТО для мікроавтобуса в Києві

Автобусна інфраструктура в Києві розпочало свою діяльність з 10 грудня 1925 року. І до цього були спроби створити автобусну мережу, але на жаль вони не увінчалися успіхом. У 1879, 1911 і 1913 роках – все лінії були закриті. Маршрут Європейська площа – вулиця Саксаганського – перша, яка отримала успіх у своїй діяльності, дійшла до наших днів. На сьогодні киян обслуговують чотири автобусних парку: один на правому березі – №5, два на лівому – №2 та №6 і №8.

Особливо полюбився городянам мікроавтобуси, завдяки своїй комфортності й швидкості. Даний вид транспорту став прийнятним і для автовласників, так як відрізняється відносно невисокою вартістю. Мікроавтобуси розраховані на 8-15 місць, деякі більше, і складають від 4,5 до 6 метрів довжини. В основному вони мають невелику колісну базу, наближену до легкових авто. Базуються на шасі вантажівок або уніфікуються з базою звичайної машини (легковий).

Широке поширення мікроавтобуси отримали в другій половині ХХ століття і зараз займають 80% всієї галузі. Можна знайти широкий спектр послуг, що надаються: весілля, ювілеї, зустріч на автовокзалі, аеропортах, поїздки в театр і паломницькі та ін.

При частій експлуатації навіть найнадійніший вид транспорту може підвести. Для того щоб зробити якісний ремонт, необхідно звернутися в СТО для мікроавтобуса в Києві, де подбають про вашому транспортному засобі. При виборі сервісу поцікавтеся заздалегідь всім спектром послуг, що надаються. Добре, коли майстри володіють широкими можливостями і можливостями, з відповідальністю ставиться до роботи. При безпосередньому ремонті зверніть увагу на обладнання. Якщо є можливість спостерігати за роботою це плюс. Чистота і порядок, теж важливий показник. А дружня атмосфері в колективі бонус.

СТО «Турбо Дизель Сервіс» спеціалізується по діагностиці та ремонті мікроавтобусів різних марок Iveco Daly, Mercedes Vito, Ford Transit, Volkswagen Transporter, Volkswagen Multivan, Peugeot Partner, Fiat Ducato. Сервіс забезпечить обслуговування зчеплення, підвіски, рульового механізму, система випуску газів, гальмівної та ходової системи і інше.