sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 31.10.2020 - 15:21

Машина «вхопила» води

Вода – один з головних ворогів наших улюблених залізних коней. Будь-хто може зіткнутися з ситуацією, коли машина виявляється в такій важкій ситуації, коли вода потрапляє

Машина «вхопила» води в Києві

Вода – один з головних ворогів наших улюблених залізних коней. Будь-хто може зіткнутися з ситуацією, коли машина виявляється в такій важкій ситуації, коли вода потрапляє всередину автомобіля. Ситуація не з приємних і здатна призвести до досить серйозних наслідків і тоді тільки дорогий ремонт дизельного двигуна зможе ліквідувати наслідки. Так як же можна мінімізувати «втрати» від такого раптового купання і зберегти життя машині?

Перед тим, як розбиратися в даному аспекті, задайте собі питання: а чи варто взагалі на вашому автомобілі долати калюжі і невеликі водні перешкоди? Можливо краще відразу виміряти глибину водойми і подивитися, чи зможете ви її подолати або може є інший шлях? У будь-якому випадку корисно буде знати на якій відстані від землі розташований «вхід» від повітряного фільтра, через який повітря потрапляє в двигун.

Отже, припустимо, ваш автомобіль пірнув під воду і потихеньку почав сьорбати її. В такому випадку дуже важливо добре подумати, скільки залишилося їхати до твердої поверхні і є шанс до неї дістатися своїм ходом. Якщо відстань невелика, то можна виїхати самостійно. Після того, як ви виберетеся з перепони, відразу ж заглушіть мотор (звісно, якщо він сам до цього моменту не заглох). Потім необхідно виконати ряд простих дій, які можуть допомогти якщо не «реанімувати» машину, то підкажуть, що їй необхідний комплексний ремонт.

Серед якісних дій можна виділити такі:

  1. Знімайте систему подачі повітря до дросельної заслони і якщо вона суха, то все добре, а якщо ні – не намагайтеся заводити авто без фахівців.
  2. Перевіряємо масло. Вода здатна потрапити в двигун іншим шляхом і якщо перед маслом йде вода – змініть масло.
  3. Сушіть простір під капотом і перевірте проводку на предмет окислення. Переконайтеся, що датчики працюють справно.

Навіть, якщо на перший погляд з машиною все добре і вона може їхати далі, то не відмовляйтеся від допомоги послуг фахівців. Профілактичні заходи – це заміна масла скрізь, де можна.

Якщо ви затихли ще в калюжі – ніколи не намагайтеся завестися, адже це рівносильно смертному вироку.