sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 23.10.2020 - 06:07

Ремонт карданних валів Троєщина

Автомобіль – це досить складний та збалансований механізм. Він має масу різних вузлів і агрегатів.

Ремонт карданних валів СТО Троєщина

Автомобіль – це досить складний та збалансований механізм. Він має масу різних вузлів і агрегатів. Щоб ваша машина нормально працювала, необхідно стежити за стабільним функціонуванням всіх її складових елементів і при необхідності проводити ремонт. Ремонт карданних валів є надзвичайно важливою процедурою. Потрібно розуміти, що карданний вал – незамінний агрегат, який виконує надзвичайно важливу функцію в автомобілі. Він служить для передачі крутного моменту до переднього і заднього моста від коробки перемикання передач.
Від його коректної роботи залежить злагоджена взаємодія між різними механізмами машини. Перш за все кожен автовласник просто зобов’язаний подбати про такий процес, як калібрування карданного валу. Ліквідувати дисбаланс необхідно не тільки в тих випадках, коли ви знімаєте агрегат з авто, але і при деяких інших обставин. Зокрема, дана потреба може виникнути при відриві пластини з одного боку. Потрібно відразу відзначити, що ремонт даного агрегату є досить складним і високотехнологічним процесом, який необхідно виконувати виключно професіоналам з відповідним досвідом робіт.

Подібний дисбаланс може стати причиною однієї з таких несправностей:

-підвищений ступінь зносу маточинних підшипникових елементів;
-вихід з ладу шліців;
-проблеми з роботою хрестовини та інші.

Якщо ви помітили ці несправності, то вам необхідно ремонт вашого карданного валу. Дана процедура проводиться, якщо виявлені шуми в процесі перемикання передач або ж при наборі швидкості в певних діапазонах оборотів двигуна. Крім цього, навіть для нових вузлів і агрегатів може бути характерний момент наявності вібрації і нехарактерних звуків в разі, коли вони погано збалансовані. Якщо ви виявили подібну несправність, то краще не затягувати з поїздкою на СТО. Якщо продовжити їздити з несправним карданним валом, то можливі випадки появи більш серйозних несправностей автомобіля. Тому, намагайтеся максимально швидко звернутися до професіоналів.