sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 23.10.2020 - 05:24

Ремонт турбін дизельного Двигуна

Дизельний мотор – головний агрегат автомобіля, а турбіна призначена підвищити його технічні характеристики.

Діагностика та ремонт турбіни дизельного двигуна

Дизельний мотор – головний агрегат автомобіля, а турбіна призначена підвищити його технічні характеристики. Так, вона є найбільш продуктивним засобом збільшення потужності ДВС. Найчастіше, при несправності, покупку даної деталі можна відкласти, звернувшись за наданням ремонтних послуг до висококваліфікованих фахівців.

Якісний ремонт турбіни дизельного двигуна Троєщина можуть зробити на СТО «Турбо Дизель Сервіс».
Турбокомпресори характеризуються надійністю і довговічністю, проте, можуть вийти з ладу. Тому періодично варто піддавати їх технічному огляду, а при перших ознаках несправності звертатися до фахівця.

Найбільш серед поширених причин несправності турбіни є використання низькоякісного моторного масла, зупинка ще гарячого двигуна і засмічення каналів масла.

Якщо ви помітили зміни в роботі ДВС:

  • Відчутна втрата потужності;
  • Збільшення витрати масла;
  • Вихлопної дим придбав темний відтінок;
  • Шуми, не характерні для ДВС.

Правильно визначити перспективи й вирішити проблему здатний тільки професіонал. Дизельний двигун має досить складний принцип роботи, основи яких треба знати. Тому не втрачайте даремно ваш час і гроші і зверніться на СТО.

Кілька порад використання дизельного ДВС з турбіною

Час від часу здійснюйте чистку повітряного фільтра, так як в іншому випадку може виникнути високий тиск при поглинанні повітря.

Що призводить до зниження працездатності компресора?

Згодом масло набуває підвищеної в’язкості і виникає дефіцит змазуючого матеріалу при холодному запуску ДВС. Так дизельний мотор з турбіною потребує значного прогрівання перед початком роботи.

Ресурс турбіни високий і не пов’язаний з умінням керувати. Експлуатація не має особливих складнощів, якщо дотримуватися правил і враховувати деякі нюанси деталь прослужить вам довго. Не забувайте про періодичне обстеження на СТО, де не тільки вам допоможуть, а й дадуть корисні поради.