sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 08.08.2020 - 03:00

Ремонт турбін дизельного Двигуна

Діагностика та ремонт турбіни дизельного двигуна

Дизельний мотор головний агрегат автомобіля, а турбіна призначена підвищити його технічні характеристики. Так, вона є найбільш продуктивним прийомом збільшення потужності ДВС. Найчастіше, при поломці покупку даної деталі можна відкласти, звернувшись за наданням ремонтних послуг до висококваліфікованих фахівців.

Якісний ремонт турбіни дизельного двигуна Троєщина можуть зробити на СТО «Турбо Дизель Сервіс».
Турбокомпресори характеризуються надійністю і довговічністю, проте, можуть вийти з ладу. Тому періодично варто піддавати їх огляду, а при перших ознаках поломки звертатися до фахівця.

Найбільш поширених причин несправності турбіни ставати використання низькоякісного або зовсім нестачі моторного масла. Зупинка ще гарячого двигуна і засмічення каналів масла.

Якщо ви помітили зміни в роботі ДВС:

  • Відчутна втрата потужності
  • Збільшення витрати масла
  • Вихлопної дим придбав темний відтінок
  • Шуми, не характерні для ДВС

Правильно визначити перспективи й вирішити проблему здатний тільки професіонал. Дизельний двигун має досить складний принцип роботи, основи яких треба знати. Тому не втрачайте даремно ваш час і гроші і зверніться на СТО.

Кілька порад використання дизельного ДВС з турбіною

Час від часу здійснюйте чистку повітряного фільтра, так як в противному випадку може виникнути високий тиск при поглинанні повітря.

Що призводить до зниження працездатності компресора?

Згодом масло набуває підвищену в’язкість і виникає дефіцит змазуючого матеріалу при холодному запуску ДВС. Так дизельний мотор з турбіною потребує значного прогріванні перед початком роботи.

Ресурс турбіни високий і не пов’язаний з умінням водити. Експлуатація не має особливих складнощів, якщо дотримуватися правил і враховувати деякі нюанси деталь прослужить вам довго. Не забувайте і періодичне обстеження на СТО, де не тільки вам допоможуть, а й дадуть стоїть рада.