sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 23.10.2020 - 05:17

Ремонт турбін Пухівська

Засіб транспортного руху зроблено так, що він зобов’язаний забезпечити довгострокову службу.

Причини непрацездатності турбіни

Засіб транспортного руху зроблено так, що він зобов’язаний забезпечити довгострокову службу. Але, на жаль, іноді відбуваються неприємності, і деякі деталі виходять з ладу. Так, автомобіль залишається за межами нашого повсякденного життя і потребує ремонту.

Турбіна – це та деталь в машині, яка досить довго працює, не даючи знати про себе. Але з часом зношується або ж використовується у вкрай граничному режимі.

Для підведення підсумків, яка ж проблема виникла в турбіні, проводитися діагностування. Якщо на це є необхідність, діагностику можна зробити не тільки пошкодженої деталі, але і автомобіля. Майстри СТО реставрують пошкоджені запчастини. Іноді деталь не підлягає відновленню, тоді потрібно придбати і встановити новий агрегат.

Що ви зможете зробити за допомогою наших компетентних послуг. Ремонт турбін по вулиці Пухівській проводиться швидко і якісно, ​​за вельми прийнятними цінами. У нас ви отримаєте обслуговування, яке повністю відповідає запитам вас і вашого авто.

Перш ніж поспішати купувати нову турбіну, потрібно розібратися, в чому причина неполадки. Дуже часто буває так, що причина всьому не в конкретній деталі, а в зовнішньому впливі на неї:

  1. Попадання сторонніх часток в моторне масло, які важко виявити візуально, або великих частинок, які можуть залишити борозни на валу.
  2. На компресорному равлику можна помітити сліди від твердих частинок. Бруд, що потрапив в компресор, призводить до ерозії і корозії лопатей.
  3. Недолік змазуючого масла, внаслідок чого зношуються втулки.
  4. Одна з типових несправності – підвищена температура на підшипниках ковзання, що викликано перекрутом і передувом. В кінцевому підсумку це може призвести до несправності лопатей турбінного валу, в крайньому випадку, його може розірвати, або з’являться тріщини, які здатні збільшуватися при подальшій несправності (перекрученні).

СТО «Турбо Дизель Сервіс» надає ремонт турбін незалежно від причин її виникнення і гарантує відмінний результат.