sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 08.08.2020 - 02:47

Ремонт турбін Пухівська

Причини непрацездатності турбіни

Засіб транспортного руху зроблено так, що зобов’язана забезпечити довгострокову службу. Але, на жаль, іноді відбувається неприємності, і деякі деталі виходять з ладу. Так, автомобіль залишається за межами нашого повсякденного життя і потребує ремонту.
Турбіна – це та деталь в машині, яка досить довго працює, не даючи знати про себе. Але з часом зношується або ж використовується у вкрай граничному режимі.

Для підведення підсумків, яка ж проблема виникла в турбіні, проводитися діагностування. Якщо на це є необхідність, діагностику можна зробити не тільки пошкодженої деталі, але і автомобіля. Майстри СТО реставрують пошкоджені запчастини. Іноді деталь не підлягає відновленню, тоді потрібно придбати і встановити новий агрегат. Що ви зможете зробити за допомогою наших компетентних послуг. Ремонт турбін по вулиці Пухівській проводиться швидко і якісно, ​​за вельми прийнятними цінами. У нас ви отримаєте обслуговування повністю відповідають запитам вас і вашого авто.
Перш ніж поспішати купувати нову турбіну, потрібно розібратися, в чому причина неполадки. Дуже часто буває так, що виною всьому не в конкретній деталі, а в зовнішньому впливі на неї:

Попадання сторонніх часток в моторне масло, які важко виявити візуально. Або великих частинок, які можуть залишити борозни на валу.
На компресорній равлику можна помітити сліди від твердих частинок. Бруд, що потрапила в компресор, призводить до ерозії і корозії лопатей.
Недолік змазуючого масла, внаслідок чого зношуються втулки.
Одна з типових несправності – підвищена температура на підшипниках ковзання, що викликано перекрутив і передувом. В кінцевому підсумку це може призвести до поломки лопатей турбінного валу, в крайньому випадку, його може розірвати. Або з’являться тріщини, які здатні збільшуватися при подальшій несправності (перекручення).

СТО «Турбо Дизель Сервіс» надає ремонт турбін незалежно від причин її виникнення і гарантує відмінний результат.