sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 24.11.2020 - 06:09

Ремонт турбін лівий берег

Турбіни ламаються досить рідко по причині вироблення свого ресурсу. У більшості випадків головною проблемою виходу даного агрегату з ладу вважається не коректний режим роботи

Ремонт турбін лівий берег Київ

Турбіни ламаються досить рідко по причині вироблення свого ресурсу. У більшості випадків головною проблемою виходу даного агрегату з ладу вважається не коректний режим роботи турбіни або ж всієї машини в цілому. У разі, коли не визначена основна причина даної поломки і просто замовлена ​​нова деталь, то швидше за все, її чекає аналогічна доля.

Відповідно, в процесі проведення ремонтних робіт використовується повна діагностика всієї машини з метою знайти причину виникнення даної несправності. Вже після проведення даної процедури переходять безпосередньо до ремонту.

Ремонт турбін насправді є важливою процедурою, яку потрібно довіряти виключно професіоналам. Перш за все, під час отримання несправної турбіни її оглядають візуально максимально ретельно. Це необхідно для виявлення ряду характерних ознак виходу з робочого стану даного агрегату. Серед них можна виділити: пошкодження лопатки, неприпустимий люфт, наявність патьоків масла і т.д.

У разі, коли особливих зовнішніх ознак не виявляється, фахівці переходять до роботи з використанням декількох професійних стендів. А ось, якщо і стенди не показують наявність несправностей в роботі агрегату, слід зайнятися пошуком причин несправності в інших механізмах двигуна автомобіля.

Якщо є зовнішні ознаки, необхідно провести розбирання турбіни. Фахівці оглядають кожну деталь окремо і з’ясовують можливі причини некоректної роботу турбіни. Крім цього, всі несправні деталі, а також зношені деталі, відбраковують. Залишаються тільки ті частини турбіни, які дають можливість забезпечити гарантовану безперебійну роботу агрегату.

Корпуси потрібно очистити від масла та іржі. Обламані шпильки слід видалити і зайнятися при наявності необхідності відновленням різьбових з’єднань. Безпосередньо перед початком процедури складання турбіни всі складові частини повторно чистяться. Ущільнення і підшипники заміняють на абсолютно нові. Потрібно відзначити, що в турбінах ці елементи вважаються найбільш схильними до зносу.

Для балансування всіх обертових деталей застосовуються спеціалізоване обладнання. Далі фахівці безпосередньо займаються складанням турбіни.

Картридж турбокомпресора повинен обов’язково пройти балансировку і перевірку на спеціальному стенді. Якість збірки буде перевірено на будь-яких можливих режимах роботи. Якщо під час подібних випробувань до турбіни будуть матися зауваження, фахівці знову розберуть її і проведуть вищеописаний цикл операцій повторно.

Після успішного проходження суворого контролю якості збірки подібна турбіна буде працювати справно і без збоїв ще довгий час. У процесі ремонту застосовується високоякісне спеціалізоване обладнання та оригінальні запасні частини – це дозволяє досягати високої якості ремонту в максимально короткі терміни!

ua

ua