sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 23.10.2020 - 05:50

Чи варто робити ремонт двигуна самостійно?

Сучасний автомобіль самий затребуваний засіб пересування в передових країнах світу.

Чи варто робити ремонт двигуна самостійно?

Сучасний автомобіль самий затребуваний засіб пересування в передових країнах світу. Він має свою історію розвитку і зараз вже нараховує в своєму арсеналі 15-20 тисяч деталей. Незважаючи на дорожнечу утримання і обслуговування, він залишається одним найбажанішим придбанням.

Нові тенденції дають нові можливості.

Разом з тим сучасні технології не дозволяють кожному автовласнику здійснювати ремонт самостійно. Реставрація двигуна – ключовий момент в обслуговуванні машини. Дану процедуру варто довірити тільки професіоналам.
При несправності ДВС в першу чергу проводять діагностику. Вона допомагає виявити проблеми та визначити ремонтні дії.

При несправності бензинового двигуна потрібно відновити зношені вузли і запчастини, процедура передбачає безліч операцій і дотримання технічних нюансів. Стандартний ремонт включає в себе: контроль паливного бака і електронасоса, реле системи впорскування і паливного насоса, регулятор тиску палива, повітряний фільтр і форсунки.

Дійсно ремонт дизельного мотора має багато спільного з бензиновим, але в той же час мають і свою конструкцію. Технічні характеристики кожного ДВС потрібно враховувати при роботі з ним.

Звичайно, існують проблеми, які на перший погляд можна вирішити самостійно. До них відносяться заміна поршневого кільця, корінні і шатунні вкладиші і сальники клапанів. Здійснити самостійно дозволено прості потокові ремонти, замінити датчик і ін.

Можна провести самому ремонт двигуна – ВАЗа або ГАЗу, що й роблять багато автомобілістів. Але наявність необхідних інструментів, просто обов’язкова. Так, треба враховувати, що агрегат доведеться знімати і розбирати.

При дефектації деталей може знадобиться спеціальне обладнання, яке, на жаль, вдасться знайти тільки в спеціалізованих місцях.