sto td service
Евакуація з будь-якої точки Києва та області
+38 096 422 9955
Пн-Пт 09:00 - 19:00
Дата: 08.08.2020 - 03:22

Чи варто робити ремонт двигуна самостійно?

Сучасний автомобіль саме затребуване засіб в передових країнах світу. Він має свою історію розвитку і зараз вже нараховує в своєму арсеналі 15-20 тисяч деталь. Незважаючи на дорожнечу утримання і обслуговування, залишається одним найбажанішим придбанням.

Нові тенденції дають нові можливості. Разом з тим сучасні складні технології не дозволяють кожному автовласнику здійснювати ремонт самостійно. Реставрація двигуна – ключовий момент в обслуговуванні машини. Дану процедуру варто довірити тільки професіоналам.
При несправності ДВС в першу чергу проводять діагностику. Вона допомагає виявити проблеми та визначити ремонтні дії.

При несправності бензинового двигуна потрібно відновити зношені вузли і запчастини, процедура також передбачає безліч операцій і дотримань технічних нюансів. Стандартний ремонт включає в себе: контроль паливного бака і електронасоса, реле системи упорскування і паливного насоса, регулятор тиску палива, повітряний фільтр і форсунки.

Дійсно ремонт дизельного мотора має багато спільного з бензиновим, але в той же час мають і свою конструкцію. Технічні характеристики кожного ДВС потрібно враховувати при роботі з ним.

Звичайно, існують проблеми, які на перший погляд, здається, що можна вирішити самостійно. До них відносяться заміна поршневого кільця, корінні і шатунні вкладиші і сальники клапанів. Здійснити самостійно дозволено прості потокові ремонти, замінити датчик і ін. Можна провести самому ремонт мотора – ВАЗа або ГАЗу, що й роблять багато автомобілістів. Але наявність необхідних інструментів просто обов’язково. Так, треба враховувати, що агрегат доведеться знімати і розбирати.

При дефектації деталей можуть знадобляться спеціальне обладнання, яке, на жаль, вдасться знайти тільки в спеціалізованих місцях.